Internet kudo dhe kurdoherë Qendra e vizitorëve të parkut kombëtar Shebenik-Jabllanicë në fushë Studë, Librazhd, tashmë ofron internet WiFi për turistët.

Posted in Uncategorized.

One Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *